Kontakt


Centrala firmy w Opocznie
ul. Piotrkowska 199
26-300 Opoczno

telefony:
+48 44 755 32 05
+48 44 755 32 06
+48 44 755 40 05
+48 44 754 30 20
fax +48 44 754 42 03
email:
phsaturn@phsaturn.pl

godziny otwarcia
pn - pt: 8:00 - 17:00
sobota: 8:00 - 14:00
Biuro Obsługi Klienta

Agnieszka Rutkowska
tel. +48 501 617 716
e-mail: agnieszka.rutkowska@phsaturn.pl

Marta Twardowska
tel. +48 501 617 734
e-mail: marta.twardowska@phsaturn.pl

Karolina Świader
tel. +48 501 617 701
e-mail: karolina.swiader@phsaturn.pl

Magdalena Płuciennik
tel. +48 507 07 22 40
e-mail: magdalena.pluciennik@phsaturn.pl

Dział Zamówień

Marian Telus ( Grupa Paradyż, Ceramstic, Grupa Tubądzin )
tel. +48 502 472 227
e-mail: marian.telus@phsaturn.pl

Ewa Szporak ( Grupa Rovese, Pilch, Polcolorit )
tel. +48 500 183 127
e-mail: ewa.szporak@phsaturn.pl
Przedstawiciele Handlowi

Region Wschód
Grzegorz Adamczyk
tel. +48 510 892 931
e-mail: grzegorz.adamczyk@phsaturn.pl

Region Zachód
Paweł Gruszczyński
tel. +48 506 950 316
e-mail: pawel.gruszczynski@phsaturn.pl

Magazyn

Adam Kurzyk
tel. +48 501 617 729

Dział Finansowy

Katarzyna Lis
e-mail: katarzyna.lis@phsaturn.pl

Oddział Świecie



Oddział firmy w Świeciu
ul. Spławna 1
86-100 Świecie N/Wisłą

telefony:
+48 52 332 44 67
fax
+48 52 333 13 41
email: swiecie@phsaturn.pl

godziny otwarcia:
pn-pt: 8:00 - 17:00
sobota: 8:00 - 13:00
Biuro Obsługi Klienta
Agnieszka Wardin
tel. +48 500 183 276
e-mail: agnieszka.wardin@phsaturn.pl

Anna Olczak
tel. +48 515 851 929
e-mail: anna.olczak@phsaturn.pl

Iwona Grabowska
tel. +48 506 586 549
e-mail: iwona.grabowska@phsaturn.pl

Paulina Paradowska
tel. +48 515 851 929
e-mail: paulina.paradowska@phsaturn.pl
Sprzedaż detaliczna

tel. +48 506 586 564

Szymon Włoch
e-mail: szymon.wloch@phsaturn.pl

Małgorzata Daniłowska
e-mail: malgorzata.danilowska@phsaturn.pl
Czytaj dalej
Zapraszamy do współpracy salony płytek ceramiczny, firmy budowlane, inwestorów, projektantów.
Aby zapoznać się ze szczegółami oferty prosimy o dokonanie rejestracji przy użyciu interaktywnego formularza.
Prosimy o dołączenie skanów następujących dokumentów:
- KRS / wpis do ewidencji działalności gospodarczej;
- potwierdzenie numeru REGON;
- potwierdzenie nadania numeru NIP;
Przesłane przez Państwa informacje służyć będą wyłącznie kontaktom handlowym z naszą firmą i nie będą udostępniane podmiotom postronnym.
Po zakończeniu procesu rejestracji otrzymacie Państwo maila z danymi umożliwiającymi logowanie w systemie sprzedaży hurtowej Saturn.
Czytaj dalej