WSPÓŁPRACA - Jak zacząć z nami współpracę

Wybierz najbogatszą ofertę na rynku płytek ceramicznych w Polsce, szybką i profesjonalną obsługę oraz specjalistyczne zaplecze spedycyjne gwarantujące terminowość dostaw.# WYBIERZ LIDERA
SATURN jest liderem rynku polskiego w zakresie dystrybucji płytek ceramicznych oraz gresów. Produkty z oferty firmy SATURN codziennie dostarczane są do sklepów stacjonarnych na terenie całego kraju. Firma posiada najszerszą na rynku ofertę (około 6.000 produktów) oraz możliwość kompleksowego zaopatrzenia sklepu w płytki ceramiczne oraz gresy.


# FACHOWA OBSŁUGA
Zespół Sprzedaży SATURN to wykwalifikowani specjaliści doskonale znający potrzeby rynku i ofertę Firmy. Nasi specjaliści zaproponują pomoc w wyborze ekspozycji oraz zatowarowanie sklepu czy salonu łazienek. Skontaktuj się z przedstawicielem w Twoim regionie.


# NAJBOGATSZA OFERTA NA RYNKU
SATURN dostarcza produkty sygnowane własną marką Lis Ceramika oraz producentów z Polski, Europy i świata, m.in.: Opoczno, Cersanit, Tubądzin, Ceramika Paradyż, Pamesa, ITT, Baldocer, Colorker, Cristacer, Azuvi, Emigres, Peronda, Vilar Albaro, Newker, Kerakoll, Epika, Alcalagres


# REGULARNE I TERMINOWE DOSTAWY, ODPOWIEDNIE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Specjalistyczne zaplecze spedycyjne sprawia, że płytki ceramiczne dostarczane są na terenie całej Polski regularnie i terminowo. Dzięki odpowiednim warunkom przechowywania w suchym magazynie opakowania nie są zniczone, a podczas transportu są odpowiednio zabezpieczone, zapobiegając uszkodzeniom.


# STAŁY ROZWÓJ PORTFOLIO
Oferta SATURN jest stale poszerzana o nowe produkty - corocznie wprowadzane są do sprzedaży nowe marki oraz kilkaset nowych produktów. Firma na bieżąco reaguje na potrzeby rynku i stara się wprowadzić do oferty każdy potrzebny produkt.
NASI PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI


Grzegorz Adamczyk
województwa: łódzkie, mazowieckie, podlaskie

 
 
Sylwester Stępień
+48 506 950 316
województwa: lubelskie, małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie
 
 
 
 
Jakub Arcab
 
województwa: dolnośląskie, lubuskie, opolskie, śląskie, wielkopolskie (na południe od A2)
 


Paweł Przerwa
+48 504 214 774
województwa: kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie (na północ od A2), zachodnio-pomorskie 

by SolEx B2B