FIRMA - O nas

Naszym celem jest dostarczanie Klientom płytek ceramicznych, pochodzącej z Polski oraz innych krajów.
SATURN LIS CERAMIKA to lider rynku polskiego w dystrybucji płytek ceramicznych i gresów, który działa już od 1994 roku. Od początku swojej działalności firma stawia na jakość i szeroki wybór produktów, aby sprostać potrzebom stale rosnącej liczby klientów. W naszej ofercie posiadamy ponad 20.000 produktów z czego około 6.000 jest dostępnych na magazynie, w tym płytki ceramiczne polskich oraz zagranicznych marek. 

Nasze produkty dostarczamy do sklepów oraz salonów łazienkowych na terenie całej Polski, w tym szeregu uznanych marek, takich jak Tubądzin, Domino, Ceramika Paradyż, My Way, Marazzi, Ceramstic oraz własnej marki Lis Ceramika. Od prawie 30 lat zdobywamy zaufanie naszych klientów, oferując im produkty najwyższej jakości oraz profesjonalną obsługę.

SZCZEGÓLNIE WAŻNĄ ROLĘ W DZIAŁALNOŚCI NASZEJ FIRMY ODGRYWA MAGAZYN I LOGISTYKA.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów płytek ceramicznych znajdujących się w dwóch oddziałach firmy SATURN, w Opocznie oraz w Świeciu. W naszych salonach znajdą Państwo bogaty wybór najnowszych trendów w dziedzinie płytek ceramicznych i gresów, które oferujemy w konkurencyjnych cenach.

Nasi doświadczeni specjaliści są gotowi do pomocy w doborze idealnych dla Państwa płytek, odpowiadających na potrzeby oraz wymagania Państwa projektów. W salonach SATURN znajdą Państwo nie tylko płytki ceramiczne, ale również bogaty wybór armatury łazienkowej oraz wyposażenia łazienek.

Oprócz salonów, w obu oddziałach firmy SATURN znajdują się magazyny, dzięki którym jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom szybką i terminową dostawę zamówionych produktów.
© SolEx B2B